VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Metabolic balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě - a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů  o zdravotním stavu. Probíhá ve 4 fázích  a umožní Vám

1. trvale vyřešit Vaše problémy s váhou.
2. preventivně a celkově podpořit Vaše zdraví.

Váš individuální jídelní plán spojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ - v těle tak nastane nová metabolická rovnováha. Nejenže tělu dodáváte všechny zdravé a pro Vás nezbytné živiny a minerální látky, ale mnohem důležitější je, že přijímáte přesně ty živiny, které Vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy. Váš plán zohlední Váš zdravotní a tělesný stav a vztahuje se proto čistě na Vás a Vaše údaje.

Váš plán si klade za cíl podpořit Váš zdravý metabolizmus a úpravu Vaší hmotnosti. 

Díky Vašemu individuálnímu jídelnímu plánu má Vaše tělo k dispozici všechny potřebné živiny. Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a uhlohydrátů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete zdravý metabolizmus a podporujete přirozenou produkci inzulínu. Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin regulujete šetrně a trvale Vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci.

Trvalý přechod na vyhovující a vyvážené stravování předchází dlouhodobě, především 
v kombinaci s přiměřenou pohybovou aktivitou, onemocnění civilizačními chorobami. Znovuobnovení přirozené rovnováhy ve stravování způsobí současně i obnovení Vaší zdravé tělesné (rovno)váhy.
Současně podporujete výkonnost a koncentraci a zlepšujete celkovou energii.Spíte vydatněji, Vaše tělesné i psychické síly rostou – cítíte se celkově lépe, plni energie 
a zdraví a je to na Vás i vidět. Při dodržování programu metabolic balance šetrně chrání svalová hmota a vazivo - odbourává se jen tuková tkáň, takže Vaše pokožka zůstává pevná a hladká.

Účast na programu je smysluplná a vhodná, 

  • pokud hledáte trvalé řešení problému s Vaší hmotností a chcete zdravě zhubnout. 

  • jestliže již máte zdravotní problémy, které souvisejí s nadváhou či nesprávnými
    stravovacími návyky. To mohou být například onemocnění jako cukrovka typu II.,
    revma, chronická migréna, vysoký krevní tlak, poruchy látkové výměny tuků,
    a mnoho dalších. 

  • chcete-li být, nezávisle na věku, fit, plni energie a v dobré formě.

Please reload

JAK METABOLIC BALANCE PROBÍHÁ

První krok (schůzka)

prohovoříme Vaše přání a cíle. 
• budou zaznamenány Vaše osobní údaje a důležité informace týkající se Vašeho zdravotního
stavu a stravovacích zvyklostí. 
• bude proveden odběr krve.

Druhý krok

Specializovaná laboratoř vyhotoví rozbor vzorku Vaší krve, který pak bude prostřednictvím Vašeho poradce doručen institutu MB. 

Na základě laboratorních výsledků, Vámi uvedených údajů a cílů Vám bude vyhotoven osobní jídelní plán. Díky němu můžete jednoduše a bez problémů změnit Vaše stravovací návyky. Budete mít možnost se stravovat rozmanitě a jíst třikrát za den.

Třetí krok

Předání osobního jídelního plánu a vysvětlení, jak úspěšně absolvovat všechny fáze programu. Budu Vás během této doby doprovázet - jednotlivě nebo ve skupinách. Váš úspěch je i můj úspěch!

Please reload

VYZKOUŠELI

Kolik žen, tolik způsobů hubnutí… Jak zjistíte, který je ten pravý právě pro vás? Abychom vám ulehčili výběr, postupně vám představíme ženy, které tu svou ideální metodu našly. Tentokrát se o zkušenosti podělí Klára Tománková, která vsadila na Metabolic Balance.

Please reload